Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2012
Express Bydgoski
„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić.”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 13.04.2012 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. Elżbieta Wierzchucka
lat 79
z domu Sprenger
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.04.2012 r. o godz. 8.15 w kościele Chrystusa Króla przy ul. Stawowej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążone
Córki z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia