śp.Wanda Łangowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2009
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp.Wandy Łangowskiej Honorowego Obywatela Miasta Opola, byłej członkini Związku Kombatantów i Osób Represjonowanych, Związku Polaków w Niemczech i Związku Harcerstwa Polskiego w Niemczech. Rodzinie i bliskim Zmarłej składamy serdeczne wyrazy współczucia. Prezydent Miasta Opola W imieniu Rady Miasta Opola Przewodniczący Rady Miasta Opola Ryszard Zembaczyński Dariusz Smagała
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Związek Kombatantów
17 l