Smutno bę
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2011
Express Bydgoski
"Smutno będzie nam bez Ciebie żyć, gdy Twoje serce przestało bić"
Przepełnieni bólem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 22.01.2011 r. po ciężkiej chorobie odeszła do Pana nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
śp. MARIA PIASECKA
z domu Strzelecka
lat 86
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 26.01.2011 r. o godz. 12.00 na cmentarzu św. Trójcy - Jary.
W smutku pogrążeni
synowie Jerzy i Roman
z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia