Ja jestem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2012
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2012
Nowosci
"Ja jestem Zmartwychwstanie i Życie, Kto we Mnie wierzy, nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 stycznia 2012 roku zmarł nasz kochany Tata, Teść, Dziadek, Pradziadek, Brat, Szwagier i Wujek
śp.
Edmund Gościmiński
lat 89
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 5 stycznia 2012 roku o godz. 10.00 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Trójcy Świętej w kościele p.w. NMP. O godz. 10.30 w kościele p.w. NMP zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu). Pogrążona w smutku Rodzina
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia