Zgasłaś n
This was published in the following publications on 24.02.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 24.02.2011:
Express Bydgoski
"Zgasłaś nam, jak świecy płomyk...
Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna
i tylko smutek bolesny i pamięć żywa
o Tobie w nas pozostanie"
Z głębokim żalem żegnamy naszą Koleżankę
KATARZYNĘ STASIK
uczennicę klasy 3a XV LO w Bydgoszczy
Koleżanki i Koledzy wraz z Wychowawcą
End of content
No more pages to load