Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.05.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.05.2011
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 maja 2011 roku zmarła po długiej i ciężkiej chorobie opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mama, Babcia i Prababcia
śp. WANDA ALEKSANDROWICZ
lat 85
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 27 maja 2011 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie. O godz. 12.00 w górnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (I brama od ul. Gałczyńskiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele p.w. Św. M.M. Kolbego.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia