Z głebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2010
Express Bydgoski
Z głebokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Śp.
Ks. Prałata
Romualda Biniaka
założyciela i wieloletniego Dyrektora Hospicjum im. ks. J.Popiełuszki
Proboszcza Parafii otaczajacej opieką duszpasterską nasz szpital
wspaniałego człowieka, oddanego przyjaciela
Dyrekcja i Pracownicy Wielospecjalistycznego
Szpitala Miejskiego im dr E. Warmińskiego w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia