Umarli pr
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.04.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.04.2011
Express Bydgoski
„Umarli przestają cierpieć, cierpią Ci co pozostali”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16 kwietnia 2011 roku po długiej i cierpliwie znoszonej chorobie odeszła nasza kochana Mama, Teściowa, Siostra i Ciocia
śp. STEFANIA KOKOT
z domu Salwerowicz
lat 65
Pogrzeb odbędzie się w środę 20 kwietnia br. o godz. 13:45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia