Nie daj B
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.10.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.10.2010
Express Bydgoski
„Nie daj Boże, abym miał się chlubić z czego innego,
jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa” (Gal 6,14)
Dnia 29.10.2010 r. Miłosierny Bóg
powołał do wieczności
Ks. Seniora
Tadeusza Kiełczewskiego
Urodzonego 25.07.1929 r. w Łopiennie, wyświęcony na kapłana 24.04.1955 r. w Gnieźnie, który sprawował prymicję 03.05.1955 r. w Łopiennie. Posługę kapłańską pełnił jako wikariusz w Śmiłowie k. Piły, w Górze k. Żnina i Dąbrówce Nowej. Proboszczem był w Kołczynie k. Gorzowa Wlkp., w Uniechowie k. Człuchowa i Buczku Wielkim k. Złotowa. Od 1983 r. pracował w Bydgoszczy w kościele p. w. Matki Kościoła a od 1986 r. w parafii Św. Wojciecha.
Wprowadzenie Zmarłego do kościoła Św. Wojciecha w Bydgoszczy ze Mszą Świętą odbędzie się we wtorek 02.11.2010 r. o godz. 17.00 a uroczystości pogrzebowe w środę 03.11.2010 r. o godz. 12.00 w Łopiennie k.Gniezna.
Pogrążeni w żałobie Księża Dekanatu Bydgoszcz III z Rodziną Zmarłego: bracia ks. Wacław, ks. Ryszard i Marian Kiełczewscy oraz Zofia Maciejewska.
Ksiądz Senior zaznaczył w Testamencie, by zamiast wieńców i kwiatów ofiarować za niego modlitwę i msze święte.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia