Stefania Adamska-Radecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2013
Głos Wielkopolski
„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...”
W dniu 9 kwietnia 2013 roku zmarła po ciężkiej chorobie nasza Mama, Babcia i Prababcia
ś + p.
mgr Stefania Adamska-Radecka
Odznaczona Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi, Honorową Odznaką m. Poznania, Honorową Odznaką za Zasługi w Rozwoju Województwa
Poznańskiego oraz wieloma odznaczeniami resortowymi.
Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym Miłostowo od ul. Warszawskiej w piątek, 12 kwietnia 2013 roku, o godz. 9.20.
Pogrążona w żalu
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia