WOJCIECH WYŻLIC
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.03.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.03.2011
Nowosci
"Jak trudno na zawsze żegnać kogoś,
Kto jeszcze mógł być z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 marca 2011 r. odszedł po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami świętymi mój ukochany Mąż, Tatuś, Brat, Zięć, Szwagier, Wujek, Kuzyn i Przyjaciel
śp. WOJCIECH WYŻLIC lat 49
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 25 marca 2011 r. o godz. 12.15 pożegnaniem w Domu Pogrzebowym "CULTUS"-Korzybscy ul. Browarna. Msza święta żałobna zostanie odprawiona o godz. 13.00 w kościele p.w. o.o. Paulinów. Po Mszy świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
ŻONA z CÓRKĄ i RODZINA
Autobus zostanie podstawiony po Mszy świętej przy kościele.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
D.D.D.
7 mies.
D.D.D.Ć.
1 r
D.D.D.Ć.
2 l
D.D.D.
3 l
D.D.D.
4 l
D.D.D.
5 l
D.D.D.Ć
5 l
D.D.D.
6 l
9 l
10 l
10 l
11 l
D..D.D.
11 l
Darek Danka Daria-Pamiętamy!
11 l