Jerzy Woś

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2010
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że odszedł od nas
Serdeczny Przyjaciel i Współpracownik, doświadczony Nauczyciel Akademicki
Wieloletni Kierownik Katedry Ekonomiki Konsumpcji
ś + p
Dr hab. Jerzy Woś
Profesor nadzwyczajny UEP
Był zawsze gotowy do dzielenia się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.
Jego życzliwość wobec nas i wobec studentów na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia
Dziekan i pracownicy Wydziału Ekonomii
Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Plaża

W dniu 2 sierpnia 2010 roku zmarł
ś + p
Profesor dr habilitowany Jerzy Woś
Cześć Jego pamięci
Koleżanki i koledzy z Katedry Teorii i Historii Ekonomii
Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

W dniu 2 sierpnia 2010 r. po długiej i ciężkiej chorobie odszedł nasz ukochany Mąż, Tatuś, Dziadziuś, Teść i Przyjaciel
ś + p
Jerzy Woś
O czym z żalem zawiadamia rodzina
O swe życie, wypełnione wielką miłością dla bliskich i przyjaciół oraz poświęcone pracy, godnie walczył do ostatnich dni..., do ostatnich chwil...
Msza św. w intencji Zmarłego odprawiona zostanie 7 sierpnia 2010 roku o godz. 11.00 w kościele Zmartwychwstania Pańskiego przy ul. Dąbrówki 4 w Poznaniu-Wilda. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu przy ul. Jasna Rola (Naramowice).

Z głębokim żalem, pogrążeni w smutku zawiadamiamy, że
w dniu 2 sierpnia 2010 roku odszedł od nas nagle
nieodżałowanej pamięci
ś + p
dr hab. Jerzy Woś
prof. nadzw. UEP
długoletni, zasłużony nauczyciel akademicki Uniwersytetu
Ekonomicznego w Poznaniu, b. długoletni Kierownik
Katedry Ekonomiki Konsumpcji, Członek Polskiego
Towarzystwa Ekonomicznego, długoletni przedstawiciel
Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu do Senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile.
W Zmarłym Uczelnia straciła nie tylko jednego z grona
swoich zacnych profesorów, ale przede wszystkim
niezwykle pracowitego dydaktyka, serdecznego przyjaciela
młodzieży akademickiej, budzącego powszechny szacunek
i sympatię, o niespożytej energii i niezmiernie twórczego
do ostatnich swoich dni.
PAMIĘĆ O NIM POZOSTANIE NA ZAWSZE WŚRÓD NAS!
REKTOR I SENAT
UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU
Żałobne posiedzenie Senatu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
odbędzie się w dniu 6 sierpnia 2010 roku o godzinie 10.00 w sali 236A
w Gmachu Głównym Uczelni.
Msza św. pogrzebowa odbędzie się w dniu 7 sierpnia 2010 roku o godzinie 11.00
w kościele parafialnym Zmartwychwstania Pańskiego przy ul. Dąbrówki 3 (Wilda),
a pogrzeb w tym samym dniu o godzinie 13.00 na cmentarzu naramowickim
przy ul. Jasna Rola.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pan Profesor był promotorem mojej pracy magisterskiej 1999r. Wspominam GO jako dobrego, życzliwego, zawsze mobilizującego studentów do pracy mimo niepowodzeń.

Anna Nowicka


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>wspomnienie</p> <p>Tak szybko minął czas że szkoda iż nie ma już Ciebie wsród nas.Takie to przykre</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marzena-​koleżanka z WSE


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marzena


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bolesław Woś, kolega 7.12.2011


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja Kowalów, koleżanka z TE


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja Kowalów, koleżanka z TE


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

justyna


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja Kowalów, koleżanka z TE


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marek Cenker


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata Wejman


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Matylda Ecuyer


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania Pwsz 2008


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna Walerowska


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dominika


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

P.M.Gurlaga


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

P.M.Gurlaga


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

przyjaciele


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Hanna Morawska


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka, Tomek i Sandra


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

dr


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

TEB Kraków


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

E.K. Maciejewscy


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia