Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2011
Express Bydgoski
"Odszedłeś- jaka pustka w domu
I czym ją wypełnić?
Mojej miłości za mało
A Twojej już brak..."
PODZIĘKOWANIE
Dziękuję Wszystkim, którzy licznie uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej, dzielili z nami smutek, wspierali nas słowami otuchy i serdeczną myślą w najtrudniejszych chwilach po odejściu
Męża
śp.
EDWARDA CZARNECKIEGO
Pragnę serdecznie podziękować Proboszczowi z parafii św. Polskich Braci Męczenników prałatowi J. Kubalewskiemu za prowadzenie ceremonii pogrzebowej i wygłoszenie pięknej homilii, ks. Romanowi Sosnowskiemu za modlitwę i wsparcie w trudnych chwilach, ks. Maciejowi Velta za ostatnią posługę kapłańską.
Serdecznie dziękuję Lekarzom i Pielęgniarkom z Hospicjum im. ks. Jerzego Popiełuszki przy parafii św. Braci Męczenników, którzy starali się ulżyć w cierpieniu w ostatnich chwilach życia Męża, a szczególnie Pani dr Hajze-Rais, Lekarce Nowakowskiej- Arent, lek. Marcinowi Schiller oraz Lekarzowi ze stacji Pogotowia Ratunkowego- lek. Maciejowi Chudas,
dziękuję delegacji Związków Właścicieli i Spadkobierców,
Zarządowi- Prezesowi P. Osowskiemu, Koleżankom i Kolegom Syna z Żeglugi Bydgoskiej.
Dziękuję serdecznie Rodzinie, moim Przyjaciołom z Różańca Świętego Chóru, Znajomym, Koleżankom i Kolegom, Sąsiadom za słowa wsparcia, modlitwę i piękne wieńce i kwiaty
Żona Marta Czarnecka
Syn, Córki z Rodzinami
Bóg zapłać
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia