Andrzej Kegel
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2013
Głos Wielkopolski
Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci
Ś + P
lek. med. Andrzeja Kegla
wieloletniego Przewodniczącego
Wojewódzkiej Komisji Lekarskiej,
emerytowanego lekarza chorób wewnętrznych,
pracownika administracji wojewódzkiej w latach 1967-1987,
odznaczonego Złotym Medalem „Za zasługi dla obronności kraju”
Rodzinie Zmarłego
składam wyrazy głębokiego współczucia.
Piotr Florek
Wojewoda Wielkopolski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia