Bożena Remelska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.02.2010
Ziemia Kaliska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.02.2010
Ziemia Kaliska
Panu Ordynatorowi Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, Lekarzom, Siostrze Oddziałowej, Pielęgniarkom i pozostałemu Personelowi Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, za leczenie i troskliwą opiekę w ciężkiej chorobie naszej siostry
Bożeny Remelskiej
a także wszystkim, którzy w okresie dwóch lat jej choroby spowodowanej tragicznym wypadkiem podali nam pomocną dłoń, okazali życzliwość i wiele serca - głęboką wdzięczność i serdeczne podziękowanie w imieniu rodziny składa
Jadwiga Remelska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l