Adolf Leszyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.04.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.04.2013
Głos Wielkopolski
Nie zapomnimy
ś+p Doktora
Adolfa Leszyka
Jako lekarza, a zwłaszcza
Jako Człowieka.
Downarowiczowie
Z sercem pełnym smutku i żalu zawiadamiam, że dnia 15 kwietnia 2013 roku w wieku 84 lat odszedł od nas
ś+p
Adolf Leszyk
lekarz
Kremacja dnia 19 kwietnia 2013 r. o godz. 12.30. Pogrzeb odbędzie się dnia 24 kwietnia 2013 roku o godz. 14.00 na cmentarzu przy ul. Nowina.
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie tego samego dnia o godz. 16.00 w kościele pw. św. Wawrzyńca, ul. Przybyszewskiego.
Hanna Łucka
z Rodziną
Z głębokim żalem żegnamy
dr. Adolfa Leszyka
Był Człowiekiem wielkiej pracowitości i skromności,
niezwykle oddany chorym,
stanowił dla nas wzór do naśladowania.
Koleżanki, Koledzy i Współpracownicy
z Katedry i Kliniki Nefrologii,
Transplantologii i Chorób Wewnętrznych
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
ś † p
dr. Adolfa Leszyka
Wyrazy głębokiego współczucia dla
Rodziny
składają
Dyrekcja
oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Kaz Klimek
1 r
Dorota Kowalska
3 l
znajoma
6 l
znajoma
6 l
KRSZ
13 l
znajoma lekarka
13 l
alicja jankowiak
13 l
alicja jankowiak
13 l
sąsiedzi
13 l
Leszek Sowiński
13 l
Nina Niewiadomska
13 l