Z wielkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2011
Express Bydgoski
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Doc. dr. inż.
Stanisława Siwickiego
cenionego pracownika naukowego IHAR, świetnego fachowca z zakresu uprawy buraka cukrowego oraz wychowawcy młodych pokoleń specjalistów
Cześć Jego Pamięci!
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Kierownictwo i Pracownicy Oddziału IHAR-PIB w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia