Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem żegnamy zmarłego w dniu 29 sierpnia 2010 roku
śp.
inż. Zdzisława Waszaka
wspaniałego Kolegę i Przyjaciela,
wieloletniego członka
Stowarzyszenia Elektryków Polskich,
wieloletniego pracownika Elektromontażu.
Odznaczonego:
Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski,
Srebrnym Krzyżem Zasługi
oraz
wieloma odznaczeniami SEP i resortowymi
Cześć Jego Pamięci
Zarząd i członkowie Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddziału Bydgoskiego oraz Koła Seniorów
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia