Robert Nowicki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2008
Express Bydgoski

"Życie choć piękne,
tak kruche jest,
wystarczy jedna chwila
by stracić je ..."

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął
mój najukochańszy Mąż

śp.
Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą świętą odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążona w rozpaczy
żona

Proszę o nieskładanie kondolencji.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P

N.


8 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦​​̮̑ɜܓ♨❤️ Pamięć i światełka zapalam (*)(*) Tobie Aniołku w Niebie******(*)(*) Pokój Twej Duszy **********(*)(*) ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦​​̮̑ɜܓ♨❤️

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Dzisiaj 20 luty.... I Twoja 17-ta rocznica śmierci(*)(*)(*)(*)(​​*)(*)(*)(*)(*)(*)(*​)​(*)(*)(*)(*)(*)(*)​..​. Trudno mi pojąć , że już Ciebie nie ma... Wspomnienia pozostały ,miłość,ból,​tęsknot​a,łzy..... Tak bym chciała przytulić Ciebie,zrobię to,jak się spotkamy...tylko kiedy ? Teraz zapalam światełka mej wielkiej miłości i tęsknoty******* I wraz z modlitwą i nadzieją ślę do krainy wieczności**********​​******* ŚPIJ MÓJ ROBERCIE UKOCHANY************​​***** ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️SYNKU UKOCHANY❤️

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️*❤️*❤️*❤️ ❤️SYNKU❤️ Robercie Ukochany... Dawno nie byłam tutaj.... Ty wszystko widziałeś... I mi pomagałeś...Dziękuję Synku Ukochany...❤️ I te Walentynki ...:(:(❤️ Kocham Ciebie do utraty sił...❤️ Światełka miłości ,nadziei i Walentynkowe*❤️* Ślę prosto tam,gdzie Anioły są❤️ Spoczywaj Robuniu w pokoju ciszy******* .❤️*❤️*❤️*❤️ ❤️ROBUNIU ❤️

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Syneczku Ukochany....❤️ Wiesz o czym marzę ,za kim,tęsknię,co czuję...❤️ Jest mi ciężko bez Ciebie....❤️ Pomóż mi proszę Robercie Ukochany... Światełka mej wielkiej miłości i nadziei...*******❤️ Tobie zapalam i ślę do wieczności******* Śpij i Śnij Robuniu Ukochany*******❤️❤️ ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1 r

۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Robuniu widzisz jak szybko minął miesiąc ... Nastał 20 Styczeń..- to 203 miesiąc, w którym Zabrakło mi Ciebie ...Synku Ukochany ******* Śpisz..w dalekiej odchłani.******* A ja modlę się za Ciebie * i łzy słone ronię ***** Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam dla Ciebie Robercie mój Aniele******* I ślę ...................​​daleko..............​​.....**************​* Bądź szczęśliwy i radosny,będąc blisko Boga****** Twój Tato ,przytuli Ciebie******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Tak zimno jest wokoło... Niskie temperatury...​zmarz​łam okrutnie... Byłam u Januli ,potem u Ciebie Kochanie... Za oknem deszcz,wiatr,alerty pogodowe.. Zapalam Tobie Robercie światełka mej miłości i nadziei...i wraz z modlitwą...Ślę do Nieba... Przytul, pocałuj,Tatusia Twego... By poczuł moją miłość ,Ukochany Synku.... ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1 r

♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Sniłeś mi się w nocy... Byłeś taki uśmiechnięty... Byłeś u babci Helenki,która też była uśmiechnięta Chodziliśmy po ogrodzie,​rozmawiali​śmy... Natępnie zaproponowałeś mi by odwiedzić kolegę Poszliśmy ...nawet MIKI był z nami.. I się obudziłam,nigdy nie zapomnę tego snu... Kocham Ciebie Robercie Ukochany******* Światełka mej miłości i nadziei******* Zapalam Tobie Syneczku****** I ślę do krainy radości******* ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Syneczku Ukochany.... Ostatnie światełko mej miłości i nadziei***** W ostatni dzień roku 2024***** I wraz z modlitwą ślę do Nieba******* Dobrze że się kończy,okropny rok******* Mam nadzieję że 2025 będzie lepszy******* Proszę o Twoją pomoc Robuniu ******* KOCHAM...KOCHAM.I KOCHAĆ BĘDĘ... Bądź razem z Tatą ******* ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨​​️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ W ostatnią Niedzielę Grudnia ..... Zapalam światełka mej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu Ukochany******* I z kolędą ,modlitwą ślę do Nieba******* Bądż szczęśliwy i wspólnie z twoim Tatą Radujcie się moi Ukochani... Kocham Ciebie ROBERCIE z całych sił... ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨​​️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
........... ⋱ ⋮ ⋰ .......... .⋯✰ ⋯ ............ ⋰ ⋮ ⋱ ……… ...*•♥•* …… ... *♥♫♫♥*'. … .... *♥•♦♫••♥* ..... *♥☺♥☺♥☺♥* .....*♥•♥#♠*♥#♥•♥* ' .............../█...​​....... Robercie Ukochany... Kolejna 17-ta wigilia bez Ciebie Ukochany******* Smutna jestem ,że Ciebie brakuje...i płaczę Od rana tak jak niebo płacze******* Kocham CIEBIE Jako matka ******* Ciężko będzie,bo Twojego taty też nie będzie Bądżcie razem ....moje Aniołeczki... Synku tylko światełka wigilijne ślę do Nieba**** Wiem że to mało...za to smutku i łez jest dużo**** (*)(**)(*)(***)(*)(*​​**)(*)(***)(*)(***)​(​*)(***)(*)(***)(*)

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Robuniu widzisz jak szybko minął miesiąc ... 20 Grudzień..- to 202 miesiąc, kiedy nas opuściłeś... Ciężko jest żyć wspomnieniami... Łzy ocierać, trwać w tęsknocie i bólu... Mam to wszystko w sercu ❤️mym... I czekać cierpliwie... Zapalam światełka mej miłości i nadziei***** I ślę do krainy w której Jesteś******* Bądź szczęśliwy u boku PANA ... Przytul się do Januli ❤️ .۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩​​*۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
♥◕════ ❀⭐♥⭐❀ ════◕ ♥ *Robercie mój Ukochany.* Wtorkowe światełka mej miłości i nadziei******* Tobie zapalam Syneczku******* I ślę do Nieba mój Ukochany******* ♥◕════ ❀⭐♥⭐❀ ════◕ ♥ *Robercie mój Ukochany.*

Twoja mama


1 r

♥◕════ ❀⭐♥⭐❀ ════◕ ♥ **** ROBERCIE MÓJ KOCHANY **** Moją miłością i nadzieją... Zapalam Tobie Aniołku******* Światełka miłości,nadziei,​pam​ięci, i wiary******* I ślę do ...Nieba mój Syneczku******* Pociesz Robuniu Twego Tatę i bądżcie blisko razem...******* Kocham WAS,******* ♥◕════ ❀⭐♥⭐❀ ════◕ ♥ **** ROBERCIE MÓJ KOCHANY ****

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
♥◕════ ❀⭐♥⭐❀ ════◕ ♥ **** ROBERCIE MÓJ KOCHANY **** 1 Listopad do dzień Wszystkich Świętych... Stanę przy Twym grobie... Łzy przywitają Ciebie... Głowa pochylona... Usiądę na ławeczkę... I ostatnie Twoje chwile wspomnę... Smutno mi dzisiaj SYNKU... Pomóż mi dzisiaj Kochanie... Światełka mej wielkiej miłości i nadziei******* Tobie zapalę mój Aniołku ******* Kocham Ciebie na zawsze******* Bądż razem z Tatą******* ♥◕════ ❀⭐♥⭐❀ ════◕ ♥ **** ROBERCIE MÓJ KOCHANY ****

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ 20 Pażdziernik TO 200 miesiąc... Kiedy nas nie pożegnałeś... Ból ,tęsknota ,cierpienie pozostało... Trudne jest życie bez Ciebie... Pomóż ! jak możesz... Robercie zapalam Tobie,światełka mej miłości i nadziei******* I ślę do krainy wieczności ******* Kocham Ciebie bez granic******* Śpij Syneczku Śpij******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ 20 Pażdziernik TO 200 miesiąc...

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
♥◕════ ❀⭐♥⭐❀ ════◕ ♥ **Januszu**Robercie*​​* Tak mi Was brakuje... W dzisiejszy dzień... Nie złożycie mi życzeń... A tak bardzo czekam... To ja zapalam światełka mej wielkiej miłości***** Śląc do tego dalekiego świata******* Tęsknię i łzy słone ronię******* Kochać Was zawsze będę******* ♥◕════ ❀⭐♥⭐❀ ════◕ ♥ **Januszu**Robercie*​​*

Bogumiła


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ 20 WRZESIEŃ TO 199 miesiąc... Jak mnie zostawiłeś Smutno mi i bardzo tęsknię... Ty Robuniu wszystko widzisz... Co dzieje się w mym sercu i ciele... Kochałam Ciebie...Kocham ...i Kochać będę...jak się spotkamy******* Światełka mej wielkiej i szczerej miłości z nadzieją***** Zapalam i ślę w daleki Świat ******* Tam gdzie teraz Jesteś Bądź szczęśliwy w ramionach Taty ******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
♥◕════ ❀⭐♥⭐❀ ════◕ ♥ .Wtorek...10.09.​202​4r.... Smutne światełka zapalam******* Wraz z modlitwą i pamięcią******* I ślę do Ciebie Januszu i Robercie (*)(*) Spoczywajcie w tej ciszy wiecznej******* ♥◕════ ❀⭐♥⭐❀ ════◕ ♥.

Bogumiła


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ ♨️⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ **KOCHANY SYNKU I MĘŻU** Niedzielne światełka mej wielkiej miłości i nadziei.. Dla Ciebie mężu Januszu i Synku Robercie******* I ślę tam daleko*** gdzie teraz Jesteście******* Spoczywajcie w krainie radości i wieczności****** ⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ ♨️⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱♨️ ⊰♥⊱ **KOCHANY MĘŻU I ROBERCIE**

Bogusia


1 r

✿♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨✿ *** ROBERCIE ,JANUSZU *** To do Was kieruję modlitwę ******* To do Was kieruję miłość,tęsknotę i ból******* To do Was kieruję pamięć i wspomnienia******* Czuwajcie nad Asią i jej rodziną... A ja proszę o zdrowie ... Śpijcie w pokoju wiecznej ciszy******* ✿♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨✿

Bogumiła


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️❤️❤️♨️***♨️❤️❤️♨️ UKOCHANY SYNKU... Robercie ukochany... Ty wszystko widziałeś w czwartek..:( Czy wyszedłeś na spotkanie z TATĄ... Pomogłeś mu bo nie mógł już chodzić. Wierzę że tak uczyniłeś.:(:( Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam Tobie i Tacie ******* I niech palą się do środy******* W środę będzie pogrzeb o 13****** Pomóż mi na pogrzebie ... Bym mogła lepiej chodzić i nie płakać******* Kochałam Ciebie Kocham Ciebie i Kochać będę.**** Pocałuj Tatę odemnie Twoja mama ♨️❤️❤️♨️***♨️❤️❤️♨️ UKOCHANY SYNKU...

B.N.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️❤️❤️♨️***♨️❤️❤️♨️ **SYNECZKU UKOCHANY** W ten sobotni wieczór... Gdzie słońce zachodzi... Wspominam Ciebie Robuniu... Z żalem i bólem... I zapalam światełka mej pamięci i nadziei******* Wierząc że ich blask da ci szczęście******* Na zawsze******* ♨️❤️❤️♨️***♨️❤️❤️♨️ **SYNECZKU UKOCHANY** Twoja mami

B.J.N.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
((***)))(((***)))(((​​***))) ***ROBERCIE *** Pozostał smutek,.. i ból przeraźliwy.... Dlaczego stało się tak??? Już inne jest życie !!! Nie chcę tak żyć !!! Światełka mej wiernej miłości i nadziei*** Tobie Syneczku zapalam (((***))) A Ty Aniołku ukochany,czuwaj nad nami Kochałam...Kocham...​​i Kochać będę... (((***)))(((***)))((​​(***))) ***ROBERCIE *** Twoja mama

B.J.N.


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia