Spieszmy
This was published in the following publications on 01.07.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 01.07.2010:
Express Bydgoski
„Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. Kochamy wciąż za mało i stale za późno ...”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 29.06.2010 r. odeszła od nas nasza kochana Mamusia, Teściowa i Babcia.
śp. Łucja Andrzejewska lat 76
z domu Żmich
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 02.07.2010 r. o godz. 8.30 w kościele Św. Piotra i Pawła przy Placu Wolności.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona Rodzina.
End of content
No more pages to load