Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.03.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.03.2011
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas, kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17.03.2011 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Babcia, Prababcia
śp.
STEFANIA WAŃCZURA
z domu Ptasznik
lat 88
Msza św. żałobna z różańcem odprawiona zostanie dnia 21.03.2011 r. o godz. 12.30 w kościele pw. św. Antoniego z Padwy na Czyżkówku. Po mszy św. pogrzeb na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej
W smutku pogrążona Córka z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia