SERDECZNE
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.10.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.10.2011
Express Bydgoski
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
WSZYSTKIM,
którzy dzielili ze mną smutek i żal i tak licznie uczestniczyli we mszy św. oraz pogrzebie mojej
Mamy
śp.
BENEDYKTY BORECKIEJ
Księdzu Pawłowi, Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Kujawsko-Pomorskiej Izbie Aptekarskiej, współpracownikom Sanitas-u, Sąsiadom i pozostałym Uczestnikom
za okazaną pamięć, modlitwę, wieńce i kwiaty z głębi serca dziękuje córka
Osobne podziękowania za profesjonalną obsługę dla Zakładu Pogrzebowego „Nero-Falkowski".
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia