Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.04.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.04.2011
Nowosci
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13 kwietnia 2011 roku odszedł od nas mój kochany Mąż, nasz ukochany Tata, Brat, Szwagier, Wujek, Kuzyn, Przyjaciel i Kolega
śp.
WOJCIECH GRUBECKI
lat 42
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 16 kwietnia 2011 roku o godz. 10.15 pożegnaniem Zmarłego w Domu Pogrzebowym CCK przy ul. Grudziądzkiej 192. O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
ŻONA Z DZIEĆMI I RODZINĄ
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia