Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2010
Express Bydgoski
"Żyłeś dla nas i bliskich, kochałeś nas wszystkich, odszedłeś w oka mgnieniu, zostały w naszych sercach ból, tęsknota i żal"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 01.09.2010 r. odszedł od nas nasz kochany Wujek
śp. Tadeusz Jaworski lat 88
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 03.09.2010 r. o godz. 7.30 w kościele NSPJ przy Placu Piastowskim.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia