Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2011
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych, Kochaliśmy cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 grudnia 2011 r. zmarł opatrzony Sakramentami Świętymi mój Mąż, nasz Tatuś i Dziadek
śp.
STANISŁAW WYSOCKI
lat 77
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 30 grudnia 2011 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłego w Domu Pogrzebowym "SOTOR" przy ul. Poznańskiej 6/8.
O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Opatrzności Bożej na Rudaku, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Włocławskiej.
Pogrążona w smutku Rodzina
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele p.w. Opatrzności Bożej.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia