Śpieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2011
Nowosci
"Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 czerwca 2011 roku zmarł po ciężkiej chorobie nasz kochany Tatuś, ukochany Dziadziuś, Teść, Brat, Wujek i Kolega
śp. WALDEMAR BOLDT
lat 60
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 17 czerwca 2011 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy p.w. Św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy kościele Św. Antoniego.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia