Zgasłaś n
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.09.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.09.2011
Express Bydgoski
„Zgasłaś nam jak świecy płomyk...
Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna
I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie.
Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie gdyż Pamięć jest droższa od słów.
My wiemy, że w krainie życia ujrzałaś dobroć Boga, bo w domu Ojca jest mieszkań wiele....”
Pogrążeni w żalu i smutku zawiadamiamy, że dnia 22.09.2011 r. odeszła po długiej i ciężkiej chorobie moja kochana Żona i Mama
śp. Henryka Wikarska
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 28.09.2011 r. o godz. 11.00 w kościele Błogosławionego Michała Kozala przy ul. Nakielskiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym przy ul. Tańskich - Prądy.
W smutku pogrążeni
Mąż i Syn
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia