Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.09.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.09.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22.09.2010 r. odeszła od nas moja kochana Żona, Mama i Babcia
śp. Marta Piecyk lat 67
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 29.09.2010 r. o godz. 11.00 w kościele Ojca Maksymiliana Kolbe - Osowa Góra.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym na Osowej Górze.
W smutku pogrążony Mąż z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia