Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2011
Express Bydgoski
Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani sie pogodzić...
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 13.02.2011 r. odszedł na zawsze mój kochany Brat, Szwagier i Wujek
śp.
Marek Filipiak
lat 51
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w dniu 18.02.2011 r. o godz. 13.00 w kościele pw. św. Mikołaja (Stary Fordon).
Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu przy ul. Piastowej.
Pogrążona w smutku Siostra z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia