Ja Jestem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2011
Nowosci
"Ja Jestem Zmartwychwstanie i Życie,
Kto we Mnie wierzy, nie umrze na wieki"
Z wiarą i nadzieją życia wiecznego zawiadamiamy, że dnia 11 kwietnia 2011 roku odeszła po nagrodę do Pana, nasza ukochana Siostra, Szwagierka, Ciocia oraz przyjaciółka dla wielu ludzi
śp.
ANNA WALISZEWSKA
z domu Bartoszyńska
lat 67
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 14 kwietnia 2011 roku o godz. 11.00 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki. O godz. 12.00 w górnym kościele zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele p.w. Św. Michała Archanioła.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia