Zgasłeś n
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2011
Express Bydgoski
„Zgasłeś nam jak świecy promyk, bez buntu, bez słowa, bezbrony...
I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie
w nas pozostanie na zawsze...."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27.11.2011 zasnął w Bogu kochany Mąż, Tatuś i Dziadek
śp.
TADEUSZ STASZCZYK
Msza św. żałobna zostanie odprawiona w środę, 30.11.2011 o godz 12.30 w kościele pw. św. Mikołaja w Bydgoszczy - Stary Fordon.
Pogrzeb odbędzie się bezpośrednio po mszy na cmentarzu przy ul. Piastowej w Fordonie.
Pogrążona w smutku Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia