Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.11.2012
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.11.2012
Nowosci
Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy uczesniczyli w ceremonii pogrzebowej
śp. Edwarda Jałochy
Rodzinie, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Koleżankom i Kolegom z Hali Targowej Bumar oraz Sąsiadom z Papowa-Osieki
za modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazane współczucie oraz liczne uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku.
Irena Jałocha
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia