Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2010
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, Byłabyś jeszcze z nami"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 27.03.2010 r. po długiej i ciężkiej chorobie odeszła od nas ukochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
TERESA MOLSKA
z domu Kinka
lat 81
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 31.03.2010 r. o godz. 12.00 w kościele przy ul. Jaskółczej. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu przy ul. Kossaka.
W smutku pogrążona Córka Rita z Mężem, Dziećmi i Wnukami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia