dr n. med. Kazimierz Odyniec
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2011
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2011
Kurier Poranny
Z ogromnym żalem żegnamy byłego Dyrektora oraz Ordynatora Szpitala Położniczo-Ginekologicznego przy ul. Warszawskiej 15 dr n. med. Kazimierza ODYŃCA Przyjacielu zostaniesz na zawsze w naszej pamięci koledzy i współpracownicy Wojewódzkiego Szpitala Położniczo-Ginekologiczbego w Białymstoku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia