Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2011
Nowosci
„Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 sierpnia 2011 roku zmarł mój kochany Mąż, Syn, Brat i Szwagier
Ś.p. JERZY OCHNICKI
lat 57
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 20 sierpnia 2011 roku o godz. 11.30 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Trójcy Świętej w kościele p.w. NMP.
O godz. 12.00 w kościele p.w. NMP zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego ( od ul.Wybickiego).
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia