Żyłam bo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2009
Nowosci
„Żyłam, bo Chciałeś,
Umarłam, bo Kazałeś,
Zbaw, bo Możesz”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28 sierpnia 2009 roku odeszła do Pana nasza kochana Mama, Babcia, Siostra, Ciocia, Teściowa, Szwagierka i Kuzynka
ś.p.
Gertruda Butryń
lat 80
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 3 września 2009 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki.
O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła Garnizonowego (p.w. Św. Katarzyny).
Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od ul. Pułaskiego).
Pogrążone w smutku
Córki i Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy kościele p.w. Św. Michała Archanioła.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia