Zgasłaś n
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.06.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.06.2011
Express Bydgoski
"Zgasłaś nam jak świecy płomyk... Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie. Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie, gdyż pamięć jest droższa od słów. My wiemy, że w krainie życia ujrzałaś dobroć Boga, bo w domu Ojca jest mieszkań wiele..."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 11.06.2011 r. odeszła do Pana moja kochana Żona, nasza droga Mama, Teściowa i Babcia
śp.
Wanda Marta Pawlak
lat 84
z domu Cark
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 14.06.2011 r. o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym św. Trójcy - Jary.
W smutku pogrążeni Mąż i Dzieci z Rodzinami
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia