Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.06.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.06.2011
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9.06.2011 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia
śp.
ELŻBIETA EWA ZBIELSKA
z domu Bartoszyńska
lat 53
Msza święta odprawiona zostanie dnia 14.06.2011 r. (wtorek) o godz. 11.00 w kościele przy ul. Kossaka.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym ul. Kossaka w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia