Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.10.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.10.2011
Express Bydgoski
Podziękowanie
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal. Okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości. Wzięli liczny udział we mszy św. odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku moją kochaną Żonę, naszą Mamę, Teściową, Babcię i Prababcię
śp.
ALINĘ KURAS
W szczególności ks. Proboszczowi Zdzisławowi Lahutta z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Przyłękach, za opiekę duchową w czasie choroby, uroczyste odprawienie mszy św., wzruszającą homilię. Służbie liturgicznej, Organiście za oprawę muzyczną. Panu dr. n. med. Pawłowi Rajewskiemu za ratowanie zdrowia i życia. Pielęgniarkom Jadzi Lau i Teresie Ceglarskiej za medyczną pomoc w chorobie. Zakładowi Usług Pogrzebowych- Andrzej Klesiński za profesjonalizm w przygotowaniu uroczystości pogrzebowej. Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom, "Żywemu Różańcowi" za prowadzenie modlitwy, za liczne intencje mszalne oraz złożone wieńce i kwiaty
Serdeczne Bóg zapłać składa
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia