I tak wsz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.03.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.03.2010
Express Bydgoski
„I tak wszystko to, co mamy jest w naszych sercach...”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 02.03.2010 r. odeszła do Pana nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra Szwagierka i Ciocia
Śp. Helena Worytko lat 81
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 05.03.2010 r. o godz. 12.30 modlitwą różańcową.
Msza św. żałobna o godz. 13.00 w kościele Św. Rodziny przy ul. Drzycimskiej - Piaski.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia