DZIĘKUJĘ D
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.10.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.10.2011
Express Bydgoski
DZIĘKUJĘ -Dyrekcji,Kierownictwu i delegacjom Pomorskiej Spółki Dystrybucji Gazu w Bydgoszczy -delegacjom z Rejonów i wszystkich Punktów Dystrybucji Gazu -wszystkim pracownikom i kolegom z Punktu Dystrybucji Gazu w Nakle nad Notecią -delegacjom PGNiG w Bydgoszczy -pocztom sztandarowym oraz wszystkim uczestniczącym w Mszy św. i odprowadzeniu na miejsce wiecznego spoczynku mojego męża śp.EUGENIUSZA BIAŁEK za modlitwę,okazaną pomoc ,wyrazy współczucia serdecznie dziękuję Żona z dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia