Żyłam bo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.09.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.09.2010
Express Bydgoski
„Żyłam, bo chciałeś, odeszłam, bo kazałeś”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21.09.2010 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. Jadwiga Kamyk lat 89
z domu Krzemkowska
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 24.09.2010 r. o godz. 13.30 na cmentarzu parafialnym przy ul. Tańskich - Prądy.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia