Z żalem pr
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.03.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.03.2009
Nowosci
Z żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 1 marca 2009 r. zmarł
śp. Marek Raszke
lat 71
emerytowany, wieloletni pracownik byłego Zespołu Składnic Lasów Państwowych w Toruniu
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia
DYREKTOR I PRACOWNICY
REGIONALNEJ DYREKCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH
W TORUNIU
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w dniu 5 marca 2009 r. o godz. 13.15 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego w Toruniu (na Skarpie). O godz. 14.00 w górnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Kaszczorku.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia