Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.09.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.09.2011
Nowosci
„Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18 września 2011 roku odszedł do Pana, opatrzony Sakramentami Świętymi nasz kochany Tato, Teść, Dziadziuś i Wujek
śp. ZDZISŁAW ORŁOWSKI
lat 72
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 22 września 2011 roku o godz. 13.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Matki Bożęj Ostrobramskiej w dolnym kościele pw. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki.
O godz. 14.00 w górnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele pw. Św. Michała Archanioła.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia