Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2010
Express Bydgoski
„Złote serce miałeś, od życia dużo nie chciałeś,
ale zawsze z czułością o nas dbałeś
i tak gorąco nas kochałeś.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 stycznia 2010 roku zasnął w Bogu kochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek
Śp. KAZIMIERZ IDCZAK
lat 60
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w piątek 5 lutego br. o godz. 13:00 w kościele p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego przy ul. Sielawowej 1.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym w Osówcu.
W smutku pogrążeni
Żona, Córka z Mężem i wnuki Piotr i Kasia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia