Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.06.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.06.2010
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19 czerwca 2010 roku zmarła po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mama, Babcia, Teściowa, Ciocia, Kuzynka i Koleżanka
Śp.
Helena Drzycimska
lat 76
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 24 czerwca 2010 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłej w Domu Pogrzebowym "SOTOR" przy ul. Poznańskiej 6/8. O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Hallera, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Włocławskiej.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Hallera.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia