Spieszmy
This was published in the following publications on 13.07.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 13.07.2011:
Express Bydgoski
„Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. Kochamy wciąż za mało i stale za późno ...”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10.07.2011 r. zasnęła w Bogu moja kochana Mama, Teściowa i Babcia
śp. Urszula Orłowska lat 70
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 14.07.2011 r. o godz. 12.00 w kościele św. Jadwigi Królowej przy ul. Wojska Polskiego.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążona
Córka z Rodziną
End of content
No more pages to load