Ja jestem

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2012
Express Bydgoski

Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.
J 11,25
W poniedziałek 4 czerwca 2012 roku w godzinach popołudniowych
w 78. roku życia, w 52. roku kapłaństwa
Jezus Chrystus Najwyższy i Wieczny Kapłan, Pan Życia odwołał do Wiecznej Ojczyzny
śp. Księdza Kanonika Stanisława Woźniaka
pierwszego Proboszcza i budowniczego świątyni pw. św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy
Wprowadzenie do kościoła pw. św. Jadwigi Królowej w czwartek, w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej 7 czerwca 2012 roku o godzinie 18.30.
Msza św. pogrzebowa celebrowana będzie w piątek, w Uroczystość Odpustową ku czci św. Jadwigi Królowej 8 czerwca 2012 roku o godzinie 11.00 również w naszej świątyni,
Po czym ciało złożymy w grobie na cmentarzu Parafii pw. św. Józefa w Bydgoszczy.
Modlitwa różańcowa we wtorek i środę o godzinie 18.00, w czwartek po Mszy św., a w piątek o godzinie 10.30.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci!
Ks. Proboszcz Tomasz Cyl z Księżmi pracującymi w parafii

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia