Ja jestem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2012
Express Bydgoski
Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.
J 11,25
W poniedziałek 4 czerwca 2012 roku w godzinach popołudniowych
w 78. roku życia, w 52. roku kapłaństwa
Jezus Chrystus Najwyższy i Wieczny Kapłan, Pan Życia odwołał do Wiecznej Ojczyzny
śp. Księdza Kanonika Stanisława Woźniaka
pierwszego Proboszcza i budowniczego świątyni pw. św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy
Wprowadzenie do kościoła pw. św. Jadwigi Królowej w czwartek, w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej 7 czerwca 2012 roku o godzinie 18.30.
Msza św. pogrzebowa celebrowana będzie w piątek, w Uroczystość Odpustową ku czci św. Jadwigi Królowej 8 czerwca 2012 roku o godzinie 11.00 również w naszej świątyni,
Po czym ciało złożymy w grobie na cmentarzu Parafii pw. św. Józefa w Bydgoszczy.
Modlitwa różańcowa we wtorek i środę o godzinie 18.00, w czwartek po Mszy św., a w piątek o godzinie 10.30.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci!
Ks. Proboszcz Tomasz Cyl z Księżmi pracującymi w parafii
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia