Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.04.2012
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.04.2012
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 25.04.2012 r. na zawsze odeszła od nas nasza długoletnia Współpracownica, Wspaniała Koleżanka,
Technik farmacji
Jadwiga Wiśniewska
Rodzinie wyrazy współczucia składają Pielęgniarki i Lekarze Stacji Dializ przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia