PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2012
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2012
Nowosci
PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla nas chwili, dzielili smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej naszego Kochanego Brata śp. EDMUNDA OBODZIŃSKIEGO a w szczególności Panu Prezydentowi Miasta Torunia Michałowi Zaleskiemu i pracownikom Urzędu Miasta Torunia, Ks.prob. z parafii Grzywna, rodzinie, znajomym, sąsiadom, Zakładowi Pogrzebowemu za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty serdeczne ''Bóg zapłać'' składa siostra i bracia z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia